X Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

X Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

29 Lis 2010 · admin

29 listopada 2010 roku w poniedziałek, już po raz dziesiąty spotkaliśmy się na rozgrywkach halowej piłki nożnej. Zawody, tym razem odbyły się w “J&J SPORT CENTER” w Skotnikach przy ul. Winnickiej 40. Pomimo zapowiedzi wszyscy zostaliśmy zaskoczeni olbrzymimi opadami śniegu, które zwaliły się na Kraków w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wiele ekip dotarło ze sporym opóźnieniem, jedna w ogóle nie dała rady. Organizator “J&J” też został zaskoczony. Śnieg wyeliminował halę z dwoma boiskami na której miały się odbyć zawody. Po sporym oczekiwaniu zmuszeni zostaliśmy do gry na jednym boisku co wymusiło zupełną reorganizację zawodów. Niestety mecze zostały skrócone i wyjątkowo nie odbyły się mecze o miejsca od 5 do 9. Całość wspaniale koordynował organizator z ramienia naszego gimnazjum, Pan Jacek Zuba.

Zawodnikom jednak nie zabrakło pasji. Mecze budziły duże emocje. Drużyna Michałowskiego powalczyła lepiej niż ostatnio, choć nie wystarczyło jej to na awans do najlepszej czwórki. Kibiców cieszył grad bramek i brak wyraźnych faworytów, aż do samego końca. A oto, jak przedstawiają się wyniki tegorocznego turnieju:

Miejsce 1 – Społeczne Gimnazjum nr 1
Miejsce 2 – Społeczne Gimnazjum nr 7
Miejsce 3 – Prywatne Gimnazjum nr 1
Miejsce 4 – Prywatne Gimnazjum nr 6
Miejsce 5
– Gimnazjum im. P. Michałowskiego
– Społeczne Gimnazjum nr 3
– Społeczne Gimnazjum nr 8
– Prywatne Gimnazjum nr 8
– Prywatne Gimnazjum “Salwator”

Tytuł “Króla Strzelców” w tym roku zdobył Wojciech Zając z Prywatnego Gimnazjum nr 1 z rezultatem 9 bramek.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody, już za rok!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie