WYJAZD EDUKACYJNY W JĘZYKU ANGIELSKIM 2013 | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

WYJAZD EDUKACYJNY W JĘZYKU ANGIELSKIM 2013

5 Lis 2013 · admin

Wszystkich uczniów zainteresowanych intensywną nauką języka angielskiego zachęcamy do wzięcia udziału w wyjeździe edukacyjnym do Anglii. Został on zaplanowany na drugą połowę listopada 2013, w terminie, który nie koliduje z konkursami przedmiotowymi.

Proponowany kurs języka angielskiego odbędzie się w odwiedzanym już przez nas ośrodku Grosvenor Hall. Jest to świetnie wyposażony kampus położony w pobliżu miejscowości Ashford, w hrabstwie Kent, należący do cieszącej się uznaniem w całej Europie sieci ośrodków edukacyjnych Kingswood (http://www.kingswood.co.uk/centres/grosvenor-hall/). Kompleks budynków należący do Grosvenor Hall jest ogrodzony, objęty monitoringiem i chroniony przez całą dobę.

Program kursu obejmuje codzienne zajęcia językowe (3 godziny dziennie) z brytyjskimi lektorami, na poziomie zaawansowania dostosowanym do wiedzy ucznia. Poziom ten określony zostaje na podstawie testu po przyjeździe do Grosvenor Hall. Pozostałe zajęcia, wszystkie prowadzone przez brytyjskich instruktorów, to czas sportów i naprawdę ciekawych wyzwań wspinaczkowych i sprawnościowych. Wieczorne zajęcia rekreacyjne obejmują także spotkania przy ognisku, filmy w kinie blu-ray, gry, dyskoteki i pływanie. Jeden dzień przeznaczony jest na wycieczkę autokarową do Londynu, podczas której zobaczymy główne zabytki miasta.

Cały pobyt, z pełnym wyżywieniem (trzy posiłki dziennie, całodzienny dostęp do napojów i owoców) wraz ze wszystkimi wyżej wymienionymi atrakcjami kosztuje 314 funtów. Cena ta nie obejmuje przelotu do Anglii i transferu z lotniska.

Jak co roku zabieramy maksymalnie dwudziestu uczestników i zapisujemy ich według kolejności zgłoszeń. Zapisy, wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 100 funtów i 500 złotych, przyjmuje sekretariat gimnazjum. Zapraszamy!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie