Wyjazd edukacyjny klas pierwszych i drugich. | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Wyjazd edukacyjny klas pierwszych i drugich.

W dniach 16-20 maja 2016 roku klasy pierwsze i drugie pod opieką wychowawców (i Pani Agnieszki Ryszki) udały się na Wyjazd Edukacyjny do miejscowości Krasnobród. Urokliwe miejsce naszych noclegów było bazą do wyjazdów edukacyjnych. Odwiedziliśmy więc: Sandomierz, Zwierzyniec i Zamość. Niemałą atrakcją był spływ kajakowy rzeką Wieprz. Całość połączona była z realizacją projektów edukacyjnych z geografii, historii i języka polskiego – zarówno nauczyciele jak i uczniowie docenili te najlepsze (a wybór był trudny, bo konkurencja była spora). Po pierwszej chłodniejszej połowie dopisała nam wspaniała słoneczna pogoda. Wracaliśmy we wspaniałych humorach.

Grzegorz Perek

Nauczyciel tej szkoły, pracuję tu już baaardzo długo...

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie