Wyjazd edukacyjny do Anglii | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

Wyjazd edukacyjny do Anglii

13 Paź 2015 · admin

Wszystkich uczniów zainteresowanych intensywną nauką języka angielskiego zachęcamy do udziału w ośmiodniowym wyjeździe edukacyjnym do Anglii! Nasz wyjazd zaplanowany jest na przełom maja i czerwca 2016 r. Proponowany kurs języka angielskiego odbędzie się w odwiedzanym przez nas wielokrotnie ośrodku Grosvenor Hall.

Jest to świetnie wyposażony kampus położony w pobliżu miejscowości Ashford, w hrabstwie Kent, należący do sieci ośrodków edukacyjnych Kingswood (http://www.kingswood.co.uk/centres/grosvenor-hall/). Kompleks budynków należący do Grosvenor Hall jest ogrodzony, objęty monitoringiem i chroniony przez całą dobę.

Program kursu obejmuje codzienne zajęcia językowe (3 godziny dziennie) z brytyjskimi lektorami języka angielskiego, na poziomie zaawansowania dostosowanym do wiedzy ucznia. Atutem Grosvenor Hall jest kadra nauczycieli prowadzących zajęcia według standardów British Council. Są to lektorzy o najwyższych kwalifikacjach, którzy realizują zajęcia językowe w oparciu o dobrane dla grupy, ciekawe materiały. Wszystkie pozostałe zajęcia (jak sporty i wieczory integracyjne z uczniami z innych krajów) także prowadzone są przez brytyjskich instruktorów.Przewidziana jest jednodniowa wycieczka autokarowa do Londynu, a także jedna wycieczka do pięknego Canterbury.

Cały pobyt, z zakwaterowaniem w kilkuosobowych pokojach, pełnym wyżywieniem (trzy posiłki dziennie, całodzienny dostęp do napojów), wraz ze wszystkimi wyżej wymienionymi atrakcjami kosztuje 480 funtów. Cena ta nie obejmuje przelotu do Anglii, transferu z lotniska oraz ubezpieczenia.

Jak co roku zabieramy maksymalnie dwudziestu uczestników i zapisujemy ich według kolejności zgłoszeń. Zapisy, wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 900 złotych, przyjmuje sekretariat gimnazjum (sumę tę przeznaczymy na rezerwację biletów lotniczych, której dokonamy po zakończeniu zapisów).

 

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
gimnazjum@tssp.krakow.pl
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria