Wspomnienie sukcesu w Samorządowym Biegu na Orientację | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Wspomnienie sukcesu w Samorządowym Biegu na Orientację

Na łamach czasopisma” Śmigło”  ukazał się artykuł opisujący sukces uczniów naszej szkoły w ważnej krakowskiej imprezie. Autorką artykułu jest Natalia Helbin, która na swoim blogu bardzo ciekawie opisała jakie przeżycia towarzyszyły uczestnikom Biegu Na Orientację w Lasku Wolskim. Przypomnijmy, że uczniowie naszego Gimnazjum zdobyli I miejsce, a uczniowie Liceum – III miejsce. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

„Śmigło” to krakowskie czasopismo aktywnych nastolatków wydawane przez Urząd Miasta Krakowa od 2003 roku. Redagują je uczniowie szkół ponadpodstawowych zainteresowani promocją aktywności, pasji oraz życiem Krakowa.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie