Warsztaty teatralne w języku angielskim | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Warsztaty teatralne w języku angielskim

14 Paź 2015 · admin

The lips, the teeth, the tip of the tongue! Dwudniowe warsztaty teatralne w języku angielskim zaproponowaliśmy uczniom, którzy kochają teatr i/lub język Szekspira. Przez dwa dni pracowaliśmy nad dykcją, emisją głosu, prezencją sceniczną i podstawowymi pojęciami ze świata teatru. Czytaliśmy fragmenty mrożącej krew w żyłach sztuki teatralnej, oglądaliśmy skecze w wykonaniu aktorów Covenant Players, odgrywaliśmy emocje, maszyny (czy da się zagrać kserokopiarkę?) i typowe sytuacje z westernów. Odkrywaliśmy swoje możliwości wokalne i interpretacyjne – było ciekawie i całkowicie anglojęzycznie.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie