VI Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

VI Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

16 Gru 2006 · admin

Nasza reprezentacja składała się z uczniów klas nieomal wszystkich klas, można więc śmiało powiedzieć, że w przyszłym roku czekają ją wspaniałe możliwości. Rok temu zajęliśmy trzecie miejsce, tegoroczne miejsce drugie zapowiada więc wielkie nadzieje na przyszły rok. Turniej organizowany na hali TS Wisła przy ulicy Reymonta przez Pana Jacka Zubę zaszczyciło swoją obecnością 9 drużyn. Nasze Gimnazjum było już po raz 6 organizatorem turnieju halowej piłki nożnej. Ubiegłoroczne trzecie miejsce podziałało na zawodników mobilizująco. I miejsce w fazie grupowej (12 zdobytych punktów), wygrany mecz z Prywatnym Gimnazjum nr 8 3:0 o pewne miejsce na podium!!! I ostatecznie bardzo obfitujący w emocje mecz o I miejsce ze Społecznym Gimnazjum nr 8, który zakończył się wynikiem 1:4. a dla Nas drugim miejscem. Królem Strzelców turnieju został Kamil Bajołek z Społecznego Gimnazjum nr 8 strzelec 12 bramek (w tym trzech w finale!), a Krzysztof Musiał zdobył dla naszego Gimnazjum 10 goli. Ostateczna kolejność turnieju wyglądała nastepująco: