Turniej Sportowy Samorządów Uczniowskich / 21.05.2018 r. | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Turniej Sportowy Samorządów Uczniowskich / 21.05.2018 r.

21 maja 2018 r. uczestniczyliśmy w Sportowym Turnieju Samorządów Uczniowskich Gimnazjów oraz Szkół Ponadgimnazjalnych Krakowa, który był organizowany  w ramach programu aktywizacji społecznej młodzieży „Młody Kraków”.

Spotkanie samorządów miało miejsce na obiektach sportowych WKS Wawel, ul. Podchorążych 3 w Krakowie. Celem turnieju było umożliwienie spotkania i współzawodnictwa uczniom, na co dzień uczestniczącym w pracach szkolnych samorządów. Reprezentacje samorządów uczniowskich rywalizowały w następujących dyscyplinach:

− turnieju siatkarskim (drużyny mieszane żeńsko-męskie);
− indywidualnym turnieju strzeleckim (konkurencja dziewcząt, konkurencja chłopców);
− w sztafetowym biegu 4 x 400 m. (sztafeta mieszana).

„Michałowskiego” dzielnie reprezentowała czternastoosobowa drużyna. Wykazała ogromną wolę walki i świetną organizację. W indywidualnym turnieju strzeleckim Gabriela  i Łukasz  wywalczyli  II miejsce. W sztafecie Olga, Karolina, Krzysztof i Maksymilian wybiegli III miejsce. W turnieju siatkarskim niestety  nie udało nam się stanąć na podium.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie