Święto szkoły – ślubowanie klas pierwszych. | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Święto szkoły – ślubowanie klas pierwszych.

W środę 9 listopada uczciliśmy pamięć naszego patrona Piotra Michałowskiego. Jak zawsze Święto Szkoły było połączone ze ślubowaniem klas pierwszych. W tym roku stanowią one nieomal połowę szkoły. Całość uświetniło przedstawienie naszego koła teatralnego i śpiewy pieśni patriotycznych z okazji nadchodzącego szybkimi krokami Święta Narodowego 11 listopada. Po uroczystościach w sali kina Ars przeszliśmy do budynku szkoły na zwyczajowy poczęstunek przygotowany przez uczniów klas trzecich.

Grzegorz Perek

Nauczyciel tej szkoły, pracuję tu już baaardzo długo...