Scrabble po niemiecku – Trzecie miejsce! | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Scrabble po niemiecku – Trzecie miejsce!

20160422_114149 (3)

Dzisiaj w Zespole Szkół Chemicznych przy ul. Krupniczej odbył się finał międzyszkolnego konkursu “Scrabble po niemiecku”. W rozgrywkach wzięło udział 16 dwuosobowych drużyn z małopolskich gimnazjów. Uczestników przywitali organizatorzy, dyrektor Zespołu Szkół Chemicznych oraz p. Agnieszka Markowska, dyrektor Österreich Institut, który ufundował nagrodę główną w konkursie: semestralny kurs języka niemieckiego.

Na wszystkich czekało mnóstwo nagród ufundowanych także przez Goethe Institut oraz wydawnictwa.

Nasze Gimnazjum reprezentowali Michał Motyl i Kosma Kołodziej, którzy ogromną przewagą punktów przeszli do finału i w rundzie finałowej zajęli trzecie miejsce – gratulujemy!

Scrabble dyplom gimnazjum Scrabble dyplom Kosma Kołodziej Scrabble dyplom Michał Motyl

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie