Samorządowy Bieg na Orientację – mamy złoto!!! | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Samorządowy Bieg na Orientację – mamy złoto!!!

We wtorek  17 października uczniowie naszej szkoły w składzie: Natalia, Tomasz, Igor, Maks, Michał i Mikołaj wzięli udział w Samorządowym Biegu na Orientację. Bieg odbył się na terenie Lasu Wolskiego. Uczestnicy na podstawie mapy musieli odnaleźć  zaznaczone punkty, przy których trzeba było wykonać  zadania przygotowane przez organizatorów. W wyniku zaciętej rywalizacji młodzież naszej szkoły zajęła zaszczytne 1 miejsce i została nagrodzona medalami, pucharem i dyplomem. Po biegu na mecie na wszystkich czekały pieczone kiełbaski, woda mineralna oraz gorąca herbata. Udział w  biegu i złoty medal zapewnił Gimnazjum dodatkowe punkty w rozgrywkach Samorządowej Ligii Mistrzów.

Serdecznie gratulujemy !!!!

Dziękujemy Pani Karolinie Maniak – Góreckiej za koordynację akcji w naszej szkole.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie