Przygotowania do 26 Finału WOŚP | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Przygotowania do 26 Finału WOŚP

4 stycznia na sali gimnastycznej odbyło się szkolenie wolontariuszy, którzy będą kwestować podczas 26 finału WOŚP. W tym roku celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Kwestować będą z nami uczniowie z klas siódmych szkoły podstawowej, uczniowie gimnazjum i liceum – w sumie kilkadziesiąt uczniów. Większość uczniów po raz pierwszy będzie brało udział w tej akcji, więc wszyscy z ogromną uwagą słuchali wskazówek i instrukcji dotyczących zasad obowiązujących wolontariuszy.

Kwesta odbędzie się 14 stycznia w Centrum Handlowym Serenada w godzinach 9-21. Plan imprezy zamieścimy już wkrótce!!! Serdecznie zapraszamy. Będzie się działo !!!!!!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie