Pożegnanie klas trzecich 22.06.2017 | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Pożegnanie klas trzecich 22.06.2017

Pożegnaliśmy dzisiaj uczniów klas trzecich gimnazjum. Było, jak zawsze, bardzo uroczyście i wzruszająco. Absolwentów pożegnała w imieniu TSSP im. Piotra Michałowskiego p. Ewa Pyrkosz – Jadach. Następnie dyrektor Ewa Kmiecik zwróciła się do trzecioklasistów z życzeniami. Dziesięcioro uczniów złożyło pamiątkowe podpisy w Złotej Księdze.

Po przemowach wychowawców oraz wręczeniu świadectw i nagród oraz pamiątkowych piór przyszedł czas na przygotowany przez uczniów program, w ramach którego podziękowali dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły. Nie brakło też wspomnień z minionych trzech lat.

Dziękujemy wszystkim naszym absolwentom za spędzone w gimnazjum lata, gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia…

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie