OPALAMY SIĘ, JEMY I ODPOCZYWAMY | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

OPALAMY SIĘ, JEMY I ODPOCZYWAMY

4 Cze 2013 · admin

4 czerwca uczniowie naszego gimnazjum wyjechali do Niemiec, a konkretniej do Nadrenii, a jeszcze konkretniej do Bad NeuenAhr. Jest to już tradycyjna wizyta w ramach wymiany pomiędzy szkołami. Niemcy (jak nakazuje tradycja) odwiedzają nas we wrześniu, my zazwyczaj rewizytowaliśmy w maju (to też już tradycja) – tym razem był to czerwiec. Dzięki Opiekunkom (i organizatorkom) Paniom Annie Kozioł i Monice Małżeńskiej mieliśmy regularne relacje.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie