Nasze Gimnazjum Srebrnym Liderem Samorządności! | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Nasze Gimnazjum Srebrnym Liderem Samorządności!

18 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystej Gali Młodych Liderów Krakowa, która odbywała się  w  sali F. Maryańskiego Urzędu Miasta Krakowa.

Podczas uroczystości zostały podsumowane wszystkie działania i inicjatywy w ramach programu „Młody Kraków”. Samorząd „Michałowskiego” w bieżącym roku szkolnym rywalizował z samorządami innych szkół w ramach Samorządowej Ligi Mistrzów. W każdym miesiącu kalendarzowym, począwszy od października podczas trwania rozgrywek Samorządowej Ligi Mistrzów, mogliśmy przedstawić  do oceny jedną SUPER-AKCJĘ.

Nasza aktywność została zauważona i doceniona. Otrzymaliśmy dyplom Srebrnego Lidera Samorządności!!! Jesteśmy dumni !!!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie