MATEMATYKA W JĘZYKU ANGIELSKIM | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

MATEMATYKA W JĘZYKU ANGIELSKIM

2 Kwi 2013 · admin

W marcu odbył się III Szkolny Konkurs Matematyczny w Języku Angielskim, w którym brali udział uczniowie klas drugich i trzecich. Uczestnicy rozwiązywali zadania zamknięte, otwarte, oraz krzyżówkę, która okazała się najłatwiejszą częścią konkursu. Właśnie poznaliśmy wyniki i wiemy, że do finału, który odbędzie się w maju w Krakowie, zakwalifikowali się uczniowie z klasy III A: Wiktor Hładki, Izabela Grochowina; z klasy III B: Alicja Nowak; oraz z klasy II B: Mateusz Kukieła.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie