Maksymilian Palarczyk – finalistą Małopolskiego Konkursu z Fizyki | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Maksymilian Palarczyk – finalistą Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Miło nam poinformować, że nasz uczeń, Maksymilian  Palarczyk odniósł kolejny, duży sukces: 28 lutego 2019 r. wziął udział w finale Wojewódzkiego Konkursu z fizyki , który odbył się w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do etapu finałowego zakwalifikowało się jedynie 34 uczniów z całego województwa.

Maks otrzymał  tytuł finalisty.

Jest to bardzo duże wyróżnienie, zarezerwowane jedynie dla najlepszych. Jesteśmy dumni z Maksa i serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów naukowych i sportowych!

Gratulujemy również p. Maniak – Góreckiej, która razem z Maksem pracowała na ten sukces!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie