WYJAZD EDUKACYJNY 2010 – KOTLINA KŁODZKA II | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

WYJAZD EDUKACYJNY 2010 – KOTLINA KŁODZKA II

17 Maj 2010 · Grzegorz Perek

Wyjazd Edukacyjny 2010 zakończony. Przebiegał – jak w całym kraju – w strugach deszczu. Szczęście nam dopisało i na bieżąco mogliśmy relacjonować jego przebieg. Każdego dnia wieczorem pojawiały się informacje dotyczące tego co robiliśmy. W tegoroczną podróż wybrało się 50 uczniów naszej szkoły i 5 wychowawców. Wymieńmy nazwiska tych wspaniałych – oczywiście nauczycieli – to Panie Renata Baranowa, Ewa Olejarczyk i Hanna Werońska oraz Panowie Grzegorz Perek i Michał Złomańczuk. Towarzyszył nam – już kolejny raz – Pan Marcin Marciniszyn, nasz pilot.

d_TN_WEdu10_07

d_TN_WEdu10_20

Grzegorz Perek

Nauczyciel tej szkoły, pracuję tu już baaardzo długo...