IX Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

IX Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

19 Gru 2009 · admin

19 grudnia sportowcy szkół niepublicznych stanęli do walki w IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych. Organizatorem jest nasze gimnazjum, a w szczególności Pan Jacek Zuba. Turniej wpisał się już na dobre w mapę imprez szkolnych. Jak wiadomo nasza krajowa piłka nożna znajduje się w głębokim kryzysie. Zakończony kilka dni temu zjazd związku piłkarskiego udowodnił jak głębokie są podziały. Sytuacja naszej drużyny nie odbiega od standardów krajowych. Uczniowie “Michałowskiego” zdobyli w tym roku miejsce dziewiąte, czyli niestety przedostatnie. Piłkarska kadra czeka!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i oczekujemy rewanżu za rok.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie