IV Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

IV Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

19 Mar 2005 · admin

W sumie przedostatnie miejsce, jedna strzelona bramka… to wynik naszego gimnazjum w IV Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Przynajmniej nikt nie mógł powiedzieć, że organizatorzy byli faworyzowani. Nasza reprezentacja niestety nie wyszła z grupy, ale dzięki staraniom chłopców i bramkarza, Tomka Kuzaja, nie było żadnych dramatycznych przegranych. W ogólnej klasyfikacji ‘Michałowski’ zajął miejsce ósme (dobre, bo nie ostatnie). Pierwsze miejsce przypadło Społecznemu Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta. W turnieju brało udział dziewięć drużyn więc będzie z kim powalczyć za rok.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie