Informacja na temat wyjazdu do Grosvenor Hall | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Informacja na temat wyjazdu do Grosvenor Hall

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tegorocznego wyjazdu do Anglii dla klas pierwszych i drugich gimnazjum!

Szczegółowe informacje dostępne są w szkole oraz zostały przesłane przez pocztę Librus.
Ośmiodniowy wyjazd do kampusu Grosvenor Hall w hrabstwie Kent zaplanowany został na kwiecień 2017. Proponujemy kurs językowy oraz bogatą ofertę zajęć rekreacyjnych i sportowych, wszystkich prowadzonych przez brytyjską kadrę. Odwiedzimy też Londyn i Canterbury!

Zabieramy dwudziestu uczniów, decyduje kolejność zgłoszeń!

Autorka informacji: Anna Tadla – Brydza

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie