III miejsce w kraju dla Oli Łuszczki w konkursie VERSTEHEN | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

III miejsce w kraju dla Oli Łuszczki w konkursie VERSTEHEN

Opublikowano już wyniki pierwszej edycji konkursu języka niemieckiego Verstehen:

Aleksandra Łuszczki z klasy III B zajęła III miejsce w kraju (113 / 120 punktów) nagrodzone dyplomem, medalem oraz nagrodą pieniężną.

W kategorii klas pierwszych najwyższy wynik w szkole należy do Patryka Michalika (100,5 / 120 punktów) z klasy I B, który zajął I miejsce w województwie i VIII miejsce w kraju. Patryk został nagrodzony darmowym udziałem w kolejnej edycji konkursu.

W kategorii klas drugich najwyższy wynik w szkole osiągnął Mikołaj Zawadzki (107 / 120 punktów) z klasy II B; jego wynik uplasował go na I miejscu w województwie i na X miejscu w kraju.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy bardzo dobrych wyników i zapraszamy na kolejną edycję konkursu za rok.

aleksandra-luszczki-dyplom-2-page-001

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie