I miejsce w GWIAZDCE DLA ZWIERZAKA | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

I miejsce w GWIAZDCE DLA ZWIERZAKA

Miło nam poinformować, że liceum zajęło I miejsce w akcji GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA w kategorii szkoły ponadgimnazjalne w związku z czym zostaliśmy zaproszeni na uroczyste wręczenie dyplomów, które miało miejsce 14 marca 2018 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 82 przy ul. Głowackiego w Krakowie.

Akcję prowadziliśmy w ścisłej współpracy z naszym gimnazjum, dlatego na uroczystości były obecne najbardziej zaangażowane w akcję uczennice liceum i gimnazjum: Wiktoria B., Karolina G. i Zofia M. (oczywiście w koszulkach z logo szkoły). Dziękujemy całej społeczności gimnazjum za włączenie się do akcji i gratulujemy, bo to nasz wspólny sukces!!!

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom liceum i gimnazjum, nauczycielom oraz wszystkim Rodzicom, którzy tak hojnie wsparli naszą akcję, między innymi podczas “popołudnia w szkole”.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie