Grafika ekologiczna z motywami meksykańskimi i prekolumbijskimi | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Grafika ekologiczna z motywami meksykańskimi i prekolumbijskimi

Nasi uczniowie wzięli dzisiaj udział w warsztatach w Instytucie Cervantesa. Każda z grup uczestniczyła w lekcji z native speakerem oraz zajęciach z tworzenia grafik ekologicznych z motywami meksykańskimi i prekolumbijskimi.

Grafika stanowi źródło niezliczonych możliwości, które, połączone z wyobraźnią i kreatywnością uczestników, przekładają się na wyjątkowe i nieprzewidywalne prace. W trakcie warsztatów przygotowaliśmy matryce do grafiki ekologicznej wykorzystując do tego celu proste i oryginalne techniki. Nasze prace bardzo nam się spodobały i z pewnością jeszcze kiedyś wybierzemy się na podobne zajęcia.

Autorka informacji: Agnieszka Ryszka

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie