GÓRA GROSZA w naszej szkole | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

GÓRA GROSZA w naszej szkole

Od niespełna dwóch tygodni trwa w naszej szkole ogólnopolska akcja GÓRA GROSZA!

Tym razem  Góra Grosza organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom na rzecz dzieci z domów dziecka. Akcja ta polega na zbieraniu monet groszowych w terminie od 27.11. do 02.01.2018 r. Zostaną one policzone przez wolontariuszy, specjalnie zapakowane i przesłane pocztą do organizatora akcji.

Serdecznie zachęcamy wszystkich członków naszej szkolnej społeczności do włączenia się w tę akcję. Monety można wrzucać do specjalnie przygotowanych pojemników w każdej klasie.

Pamiętajmy – jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie!

GG

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie