Europejski Kodeks Walki Z Rakiem | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Europejski Kodeks Walki Z Rakiem

W ramach projektu SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE uczniowie mieli możliwość zapoznać się z “Europejskim kodeksem walki z rakiem”. Na podstawie uzyskanych informacji trzecioklasiści przygotowali pod opieką nauczyciela biologii, p. Teresy Kucybały, plakaty przedstawiające podstawowe zasady walki z rakiem. Plakaty można zobaczyć na klatce schodowej prowadzącej do gimnazjum – zapraszamy do zapoznania się  z zawartymi tam informacjami.

G Europejski Kodeks walki z rakiem2

G Europejski Kodeks walki z rakiem3