DZIEŃ VI – RADOŚĆ BYŁA OGROMNA | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

DZIEŃ VI – RADOŚĆ BYŁA OGROMNA

22 Maj 2013 · admin

Ranek, 22 maja przywitał nas słońcem i lekkim wiatrem. Była to wymarzona pogoda do żeglowania. Błękit nieba w połączeniu z błękitem morza robił dziś na nas oszałamiąjące wrażenie! Po raz pierwszy mieliśmy szansę zobaczyć ośrodek HOM od strony morza. Łódka czekała na nas w porcie. Podzieliliśmy się na 3 grupy i 2 z nich wypłynęły na akwen Zatoki Puckiej. Rejs trwał około trzech godzin. Każdy z nas miał sposobność zasiąść za sterem. Niektórym wychodziło to lepiej, a innym gorzej – ale radość w każdym przypadku była ogromna. Pozostali oczekując na swoją kolej świetnie bawili się na plaży, pozdrawiając pływających. Po pysznej kolacji kolejny wieczór prezentacji, przygotowanych przez uczniów – dzisiaj Trójmiasto. Nagrodą za dobre sprawowanie oraz wysiłek włożony w przygotowanie prezentacji i przy sterze była pizzowa ‘uczta’.

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie