CZY MÓWISZ PO POLSKU? | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

CZY MÓWISZ PO POLSKU?

4 Kwi 2013 · admin

Kolejny raz doszło do starcia bardzo mocnych ekip językowych, które udowadniały, że nie obce im skomplikowane słownictwo, palindromy, anagramy i inne takie trudne słowa. Walka była zacięta, kibicowali jej wszyscy uczniowie gimnazjum, którzy sami nie raz pokazali, że ich wiedza językowa jest nie mniejsza niż konkursowych drużyn. Po zaciętej walce nie udało się wyłonić zwycięskiego zespołu, a ku zaskoczeniu wszystkich dogrywka także nie potrafiła tego uczynić. W związku z tym niespotykanym precedensem zabrakło nagród dla zwycięzców – a konkretnie byli oni jedynymi drużynami, tego dnia nie nagrodzonymi. O kim mowa? To reprezentacje klas IIIB i IIA – gratulujemy wspaniałej wiedzy!!!

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie