Dzień Dziecka na rowerach | Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień Dziecka na rowerach

Mapa (2)

Z okazji Dnia Dziecka każdemu dziecku należy się prezent, dlatego też postanowiliśmy podarować sobie wyjazd w zupełnie nowe miejsce. Mimo znacznej odległości obyliśmy się bez nieekologicznego transportu drogowego, ponieważ dojechaliśmy do Jeleniej Góry komfortowym pociągiem IC Mehoffer razem z naszymi rowerami. Następnie wystarczyło przejechać trochę ponad 30 kilometrów (w rzeczywistości pewnie ponad 40) do Świeradowa Zdroju.

Kolejne dwa dni to sama radość, czyli jazda po specjalnych ścieżkach rowerowych w okolicy Świeradowa i Novego Mesta. Oczywiście zdjęcia nie są w stanie oddać pełni wrażeń z jazdy, tym bardziej, trudno je robić w czasie pomykania technicznymi szlakami rowerowymi. Podsumowanie uczestników sprowadzało się do jednego pytania: “Kiedy pojedziemy tam następny raz?”

Po dwóch wspaniałych dniach spędziliśmy kilka godzin relaksując się w pociągu i wróciliśmy do mało atrakcyjnych realiów ostatnich dni przed zakończeniem roku. Na szczęście przed nami pięć dni jazdy rowerami w Beskidzie Niskim 🙂

Gimnazjum z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria