Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami informacjami na temat rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023. Pierwszy dzień był pełen entuzjazmu, radości i emocji. Po wakacyjnym odpoczynku wszyscy uczniowie i nauczyciele wrócili do szkoły pełni energii i gotowi do podjęcia nowych wyzwań.

Chcielibyśmy szczególnie serdecznie powitać uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z naszą szkołą. Mamy nadzieję, że szybko odnajdziecie się w nowym środowisku i będziecie czerpać radość z nauki oraz rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

Dla uczniów klas drugich to czas spotkania w nieco zmienionym składzie. Nowi kolejni towarzysze przygód i wspólnych lekcji na pewno wzbogacą Wasze doświadczenia i relacje. Mamy nadzieję, że szybko odnajdziecie się w nowej klasie i stworzycie zgraną i inspirującą społeczność.

Klasy trzecie również miały okazję poznać nowego wychowawcę. Nowa osoba przy stole na pewno przyniesie świeże spojrzenie i nowe możliwości dla rozwoju Waszych talentów. Czekają Was ciekawe wyzwania i przygotowania do kolejnego etapu nauki.

Rok szkolny 2022/2023 będzie szczególny dla uczniów klas czwartych, ponieważ to ich ostatni rok nauki w liceum, który zakończy się egzaminami maturalnymi. To czas, w którym zdobyte przez lata umiejętności i wiedza będą poddane próbie. Życzymy Wam wytrwałości, skupienia i samozaparcia, abyście osiągnęli swoje cele i z dumą zakończyli tę ważną fazę edukacji.

Chcielibyśmy złożyć życzenia wszystkim uczniom i nauczycielom, aby ten rok szkolny był spokojny, pełen sukcesów i ciekawych wyzwań. Mamy nadzieję, że każdy z Was odnajdzie swoje pasje, rozwija swoje zdolności i znajdzie powody do radości w codziennej pracy i współpracy z innymi. Niech ten rok obfituje w nowe doświadczenia, inspiracje i wspaniałe osiągnięcia.

Bądźcie z nami na bieżąco, odwiedzając naszą stronę, gdzie regularnie aktualizujemy informacje o naszych działaniach, wydarzeniach i osiągnięciach naszych uczniów. Jesteśmy dumni z Was wszystkich i wspólnie tworzymy wyjątkową społeczność TSSP Kraków!