Mes rencontres avec le francais

Miło nam ogłosić, że w grudniu odbył się pierwszy etap kolejnej edycji międzyszkolnego konkursu języka francuskiego „Mes rencontres avec le français”. Konkurs ten skierowany był do uczniów klas czwartych, piątych i szóstych.

W ramach konkursu, uczestnicy mieli okazję wykazać się w opanowaniu gramatyki, leksyki, rozumieniu tekstów pisanych oraz znajomości cywilizacji Francji. Zadania testowe były ciekawe i wymagały od uczniów zarówno wiedzy językowej, jak i umiejętności logicznego myślenia.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w kolejnej edycji konkursu. Jesteśmy dumni z waszego wysiłku i pasji, jaką wkładaliście w przygotowania do konkursu. Dla tych uczniów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu, serdecznie gratulujemy! To zaszczyt być wśród najlepszych i kontynuować rywalizację w kolejnym etapie.

Kolejny etap konkursu odbędzie się w kwietniu. To doskonała okazja, aby jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności językowe i poznać jeszcze więcej fascynujących aspektów języka francuskiego i kultury francuskiej.

Dziękujemy również Dorocie Majewskiej za dostarczenie informacji na temat uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. Twoje zaangażowanie i praca pomagają nam tworzyć atmosferę sukcesu i docenić osiągnięcia naszych uczniów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę tssp.krakow.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji o naszych konkursach i wydarzeniach językowych. Bądźcie na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi naszej szkoły i naszych aktywności.

Życzymy wszystkim uczestnikom kolejnych etapów konkursu „Mes rencontres avec le français” powodzenia i satysfakcji z udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Uczniowie zakwalifikowani do 2 etapu