Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia 2023 roku było pełne radości i miłości, gdy przedszkolaki poświęciły cały tydzień na przygotowania do tego wyjątkowego święta, dedykowanego ich najbliższym. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się, aby okazać swoją miłość i wdzięczność wobec swoich babć i dziadków.

W ramach przygotowań dzieci stworzyły piękną, dużą laurkę, w której umieściły serdeczne życzenia dla swoich ukochanych babć i dziadków. Każde dziecko miało możliwość wyrazić swoje uczucia i podziękować za miłość, troskę i wspólne chwile spędzone razem.

Przedszkolaki również nauczyły się wierszyka pt. „Babcia i dziadek”, który wygłosiły ze wzruszeniem i uśmiechem na twarzach podczas uroczystego spotkania z babcią i dziadkiem. Był to nie tylko moment pełen wzruszeń, ale również okazja do podziękowania za wsparcie i mądrość, jakimi dzielą się z wnukami.

Aby wyrazić swoją kreatywność i miłość do babci i dziadka, dzieci wykonały także małe upominki. Kolorowe i pełne fantazji poszewki na poduszki oraz barwne rękawice kuchenne były wyrazem troski i staranności, jakie dzieci włożyły w tworzenie prezentów dla swoich najbliższych. Te unikalne i osobiste upominki były wyjątkowym sposobem na wyrażenie wdzięczności i stworzenie trwałej pamiątki dla babci i dziadka.

Cała zerówka życzyła wszystkim babciom i dziadkom dużo radości, miłości i uśmiechu, którymi ich wnuki obdarzają. Dzień Babci i Dziadka był okazją do celebrowania więzi między pokoleniami i okazywania wzajemnej miłości.

Na naszej stronie TSSP znajdziesz więcej informacji o naszych wyjątkowych wydarzeniach i programach, które kształtują rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci. Dołącz do nas już dziś i stwórz razem z nami niezapomniane chwile i piękne wspomnienia!

Autorka informacji: Dagmara Żylińska