WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE VI
Średni wynik szkoły – 34,7 punktów (87 %),
Średni wynik w gminie Kraków – 28,6 pkt (71 %),
Średni wynik w Małopolsce – 26,2 pkt (65 %).
OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY
Średni wynik szkoły – 37,34 pkt,
Średni wynik w Małopolsce – 32,72 pkt,
Średni wynik w Polsce – 32,45 pkt.
Małopolski Konkurs Matematyczny
Laureat:
Mateusz Kukieła kl. VI b
Etap rejonowy:
Alicja Cetnar kl. VI b,
Bartosz Jaromin kl. V a
Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Finalistka:
Zofia Kucia kl. V a,
Etap rejonowy:
Dominik Iwanczenko kl. VI b,
Julia Łuczyńska kl. VI a,
Karol Makowski kl. VI a,
Sabina Musiał kl. VI a,
Łukasz Sokolnicki kl. VI b
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Finalistka:
Alicja Sułkowska kl. VI a
Etap rejonowy:
Kaja Kruszelnicka kl. VI b,
Alicja Cetnar kl. VI b,
Małopolski Konkurs Biblijny
Etap rejonowy:
Agnieszka Piwowarczyk kl. IVa
XVII Krakowski Turniej Wiedzy o Antyku i Mitologii konkurs wiedzy
I miejsce: Alicja Sułkowska kl. VIa
IX miejsce: Sabina Musiał kl. VIa
Wyróżnienia: Kosma Kołodziej kl. IVa, Hubert Biront kl. IVb, Alicja Cetnar kl. VIb
XVII Turniej Wiedzy o Antyku i Mitologii Orfeusz w Hadesie” – konkurs plastyczny
Wyróżnienie: Antoni Kuźniarz kl. VIb
Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych
VII miejsce reprezentacji szkolnej
Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”
I miejsce: Karolina Ostrowska kl. Vb,
Wyróżnienie: Antoni Kuźniarz kl. VIb
Konkurs plastyczny „Portret Chopina”
Wyróżnienie: Antoni Kuźniarz kl. VIb
Międzynarodowy Turniej Juniorów o Wieżę Wolności 1918
III miejsce w grupie do lat 8: Hubert Musiał kl. II a
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach błyskawicznych
II miejsce w klasyfikacji drużynowej,
II miejsce w grupie chłopców do lat 10: Hubert Musiał kl. II a
V Małopolski Konkurs Ekologiczny „Mój zielony zakątek”
Nagrody: Wanda Sobolewska kl. Ib, Maria Adamska kl. IIIa, Bernard Lubecki kl. IVb, Łukasz Kołodyński kl. IVb;
Konkurs plastyczny „Prędkość zabija. Włącz myślenie”
Wyróżnienie: Wanda Sobolewska kl. Ib
V Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży
III Miejsce: Hubert Musiał kl. IIa
Olimpus z języka angielskiego
Laureat: Zofia Kucia kl. Va
Konkurs plastyczny „Zaczarowana choinka”
II nagroda: Zofia Kucia kl. Va
Wyróżnienie: Karolina Ostrowska kl. Vb, Remigiusz Soboń kl. IVb
Konkurs filmowo-plastyczny „W świecie baśni”
Wyróżnienia: Sonia Zięcina kl. 0a, Piotr Porada kl. 0b
Konkurs recytatorski poezji K. I. Gałczyńskiego „Siódme niebo”
Wyróżnienie: Bartosz Olender kl. IVa
Alfik Humanistyczny
Dyplomy III lokata: Izabela Wójtowicz kl. IIIa, Zuzanna Stawiska kl. IIIb, Malwina Kamińska kl. IVb
Konkurs plastyczny „Maska karnawałowa”
III miejsce: Michał Zemowski kl. IVa, Mateusz Kukieła kl. VIb
Wyróżnienie: Agnieszka Piwowarczyk kl. IVa
Konkurs fotograficzny „Zimą malowane”
Wyróżnienie: Kinga Płaszewska kl. IVa
Konkurs Języka Francuskiego „Mes rencontres avec le français”
Klasa czwarta:
I m-ce: Weronika Sroka kl. IVa,
III m-ce: Gabriela Parda kl. IVb,
Klasa piąta:
I m-ce: Lena Bratoń kl. Va,
Klasa szósta:
I m-ce: Kinga Klich kl. VIa,
II m-ce: Dominik Iwanczenko kl. VIb,
III m-ce: Izabela Norek kl. VIb,
Zawody Sportowe Szkół Niepublicznych – narciarstwo i snowboard
grupa 0-2 dz.
Belowska Aleksandra miejsce 14
grupa 0-2 ch.
Lasecki Jerzy miejsce 7
grupa 3-4 dz.
Chyla Maja miejsce 1
Stankiewicz Maja miejsce 18
Schoen-Żmija Zuzanna miejsce 20
grupa 3-4 ch.
Duda Filip miejsce 10
Ruszkowski Jan miejsce 12
grupa 5-6 dz.
Łuczyńska Julia miejsce 17
Kucia Zofia miejsce 18
Norek Izabella miejsce 21
grupa 5-6 ch.
Pietruszka Maciej miejsce 7
Litak Mateusz miejsce 12
Kukieła Mateusz miejsce 19
Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Deutschfreund
VII miejsce w Małopolsce: Alicja Sułkowska kl. VIa
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek”
III miejsce: Kacper Boś kl. IIIb
Wyróżnienie: Maria Adamska kl. IIIa
III Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki
III miejsce: Hubert Musiał kl. IIa
VII Małopolski Sprawdzian Wiedzy z Języka Angielskiego
do III etapu awansowały: Alicja Sułkowska kl. VIa, Kaja Kruszelnicka kl. VIb
Cudowny świat baśni – test ze znajomości baśni Andersena
VI miejsce: Mikołaj Zawadzki kl. IIa
VII miejsce Malwina Kamińska kl. IVb
IX miejsce: Aleksandra Walasek kl. IIb
Wyróżnienia: Joanna Makowska kl. IVb, Hubert Biront kl. IVb, Zuzanna Stawiska kl. IIIb, Aleksandra Maziarka kl. IIb, Marcin Kamiński kl. IIb, Dorothea Theodorikas kl. IIb, Jadwiga Wołek kl. IIa;
Wojewódzki Konkurs na Komiks „Legendy krakowskie”
Laureat: Antoni Kuźniarz kl. VIb
Małopolski Konkurs Plastyczny „Architektoniczne skarby Twojej okolicy”
Nagroda: Sonia Zięcina kl. 0a
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Z uczuciem o uczuciach”
II miejsce: Maria Adamska kl. IIIa
III miejsce: Martyna Chabałowska kl. IIIb
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Wyróżnienia: Bartosz Jaromin kl. Va, Alicja Cetnar kl. VIb, Sabina Musiał kl. VIb, Mateusz Kukieła kl. VIb, Kacper Boś kl. IIIb, Michał Ablewski kl. IIIb, Zuzanna Stawiska kl. IIIb, Hubert Biront kl. IVb, Michał Zemowski kl. IVa.
„Kangurek”
Bardzo dobry wynik: Helena Kaczmarczyk, Igor Wałęga i Mikołaj Zawadzki z kl. IIa i Dorothea Theodorikas z kl. IIb
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”
Nagrody główne: Izabela Wójtowicz kl. IIIa i Kacper Boś kl. IIIb
Nagrody: Patrycja Lewicka i Mikołaj Zawadzki kl. IIa, Maria Adamska i Hubert Kędra kl. IIIa, Daria Natanek kl. IIIb, Kacper Pilch i Zuzanna Walczak kl. IVb
Wyróżnienia: Marcin Kamiński i Tomasz Walasek kl. IIb, Julia Kułaga, Helena Kaczmarczyk i Hubert Musiał kl. IIa, Julia Krakowiak i Michał Szmuksta kl. IIIb.
Konkurs plastyczny „Mój rówieśnik z przeszłości”
II nagroda: Maciej Gaweł kl. IIIa
Konkurs literacki „Opowieści jednej nocy”
Nagroda: Alicja Sułkowska kl. VI a