Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

KOŁO TEATRALNE

klasa Ia, Ib
U. J. Pieszczykowie – ŚRODA – 13.40 – 14.25

klasy IIa, IIb
U. J. Pieszczykowie – CZWARTEK – 12.35 – 13.20

klasy IIIa
U. J. Pieszczykowie – CZWARTEK – 13.40 – 14.25

klasy IIIb
U. J. Pieszczykowie – ŚRODA – 13.40 – 14.25

klasy IIIc
U. J. Pieszczykowie – CZWARTEK – 13.40 – 14.25

klasy IVa, IVb
U. J. Pieszczykowie – ŚRODA – 14.35 – 15.20

klasy Va, Vb
U. J. Pieszczykowie – CZWARTEK – 14.35 – 15.20

klasy VIa, VIb
U. J. Pieszczykowie – ŚRODA – 14.35 – 15.20

klasy VIIa, VIIb, VIIc
U. J. Pieszczykowie – CZWARTEK – 15.20 – 16.05

  

WARSZTATY PRZYRODNICZE

klasy IV – V
A. Gumienna – WTOREK – 14.35 – 15.20

KÓŁKO PRZYRODNICZE PO ANGIELSKU

klasy IV – VI
A. Gumienna – ŚRODA – 14.35 – 15.20

KÓŁKO CHEMICZNE

klasy VI – VII
A. Gumienna – WTOREK – 15.20 – 16.05

KÓŁKO FIZYCZNE

klasy VI – VII
K. Maniak – Górecka – WTOREK – 15.30 – 16.15

KÓŁKO GEOGRAFICZNE PO ANGIELSKU

klasy VI – VII
M. Witek – WTOREK – 15.30 – 16.15

 

GAZETKA SZKOLNA „KONICZYNKA”

klasy IV – VII
M. Malisz – Kućma – Terminy na bieżąco – wg ogłoszeń

 
 
 
 

KOŁO INFORMATYCZNE

klasy II
M. Kudlik – PONIEDZIAŁEK – 14.35 – 15.20

klasy IV – VII
M. Kudlik – PONIEDZIAŁEK – 15.30 – 16.15

klasy Ia, Ib
K. Kowalska – Kozak – CZWARTEK – 13.40 – 14.25

klasy IIIa, IIIb, IIIc
K. Maniak – Górecka – CZWARTEK- 14.35 – 15.20

  

ENGLISH CLUB

klasy IV – VII
M. Sowa i zespół anglistów – CZWARTEK – 15.30 – 16.15

 
  

KOŁO MODELARSKIE

klasy I – III
M. Kubicki – PONIEDZIAŁEK – 15.40- 17.10

klasy IV – VII
M. Kubicki – CZWARTEK – 14.30 – 16.45
 
 
  

KOŁO MATEMATYCZNE

klasy V – VI
E. Komenda – CZWARTEK- 14.35 – 15.20

klasy VII
J. Calikowska  – CZWARTEK – 16.15 – 17.00
 
 
klasy II – III
M. Caputa  – ŚRODA – 14.35- 15.20
 
 
klasy IV
M. Caputa  – WTOREK – 13.40 – 14.25
 
 

  

SZACHY

H. Popiołek – PONIEDZIAŁEK – 13.30 – 15.45
H. Popiołek – CZWARTEK – 13.30 – 15.45

 
 

KÓŁKO MUZYCZNE

klasy 0 – III
M. Czaja – ŚRODA – 13.40 – 14.25

klasy IV – VII
M. Czaja – ŚRODA – 15.30 – 16.15
 
 
 
 

WARSZTATY PLASTYCZNE

 

klasy III – IV
J. Mikusińska – Strączek – WTOREK – 15.40 – 16.30

klasy III
J. Mikusińska – Strączek – ŚRODA – 13.30 – 14.20
 
 

klasy II
J. Mikusińska – Strączek – ŚRODA – 14.30 – 15.20

klasy 0 – I
J. Mikusińska – Strączek – PIĄTEK – 15.20 – 16.10

 

KOŁO TURYSTYCZNE

I. Borek – wycieczki i wyjścia raz w miesiącu w sobotę lub niedzielę dla klas IV – VII

 

 

SZKOLNE KOŁO SPORTOWE

klasy IV – VII (sala UP przy ul.Ingardena)
M. Kubicki – PIĄTEK – 15.30 – 17.00

klasy I – III
M. Kubicki – WTOREK – 15.30 – 17.00
 
 
klasy V – VII / dziewczynki
M. Mucha – CZWARTEK – 15.45 – 17.15

 

 
 

 

ZAJĘCIA MUZYCZNE

OGNISKO MUZYCZNE ‚NUTKA’ – wg. ustalonych terminów

 

 ZAJĘCIA TANECZNE

 
Szkoła Tańca „Evolution” – TERMIN OD PAŹDZIERNIKA
 
 
 

 ZAJĘCIA CHOREOGRAFICZNE

J. Rychlik – PONIEDZIAŁEK – 13.40 – 14.25, 14.30 – 15.15

 

 

KOŁO ROBOTYKI – „ROBOTOWO”

J. Całko – WTOREK – 14.30 – 16.00

 

 

JU-JUTSU

J. Jastrzębski, K. Nowicki – ŚRODA – 15.30 – 16.15
J. Jastrzębski, K. Nowicki – ŚRODA – 16.25 – 17.10
J. Jastrzębski, K. Nowicki – ŚRODA – 17.20 – 18.05
J. Jastrzębski, K. Nowicki – PIĄTEK – 15.30 – 16.15
J. Jastrzębski, K. Nowicki – PIĄTEK – 16.25 – 17.10
J. Jastrzębski, K. Nowicki – PIĄTEK – 17.20 – 18.05

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    

Galeria

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Pytanie zabezpieczające: