Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

WYNIKI

 Do III etapu zapraszamy uczniów, którzy otrzymali 79 i więcej punktów.

Lp. Imię i nazwisko Szkoła

Punkty

1. Ambrożkiewicz Maciej SP 89 Kraków 79
2. Ambroży Alicja SP 2 Myślenice 94
3. Biront Adam SP z O.D. im. P. Michałowskiego 79
4.        Boulahouache Nina SP 91 Kraków 85
5. Cieśla Justyna SP Brzozowa 87
6.        Derejski Kacper SP z O.D. im. P. Michałowskiego 82
7.        Dybiec Teresa SP 45 Sióstr Pijarek Kraków 62
8. Dzimitrowicz Lena SP Pleśna 81
9. Gąszcz Tymon SP Bibice 67
10.    Giuffrida Aleksandra SP 36 Kraków 75
11.    Grabowska Julia SP Wiśniowa 72
12. Haluch Wiktor SP Kobylanka 70
13. Janicki Rafał PSP 3 Brzesko 57
14. Kamieniorz Oliwia SP  1 z O. I Chrzanów 72
15.    Karcz Katarzyna SP 89 Kraków 72
16. Kijania Magdalena SP Czułów 78
17.    Koczocik Milena KSP im. Joanny Beretty Molli 76
18.    Kożuch Anna PSP 3 Brzesko 59
19. Krokosz Karol PSP 3 Brzesko 78
20. Kubiak Dominik SP 2 Kraków 90
21.    Kulas Anna SP Pleśna 90
22. Kulpa Jan SP  z O.D. im P. Michałowskiego 82
23. Kuźma Jan SP Kobylanka 92
24. Lorkowski Jacek SP 45 Sióstr Pijarek Kraków 68
25. Łabędź Julia SP Pleśna 84
26. Majda Bartłomiej SP Świniarsko 76
27. Marczak  Jan SP 91 Kraków 86
28.    Markowicz Łucja KSP im. Joanny Beretty Molli 80
29.    Matyjasik Kacper KSP im. Joanny Beretty Molli 68
30.    Mika Roksana SP Bogoniowice 90
31.    Młynarczyk Dominika SP Siekierczyna 54
32. Nowak Tomasz SP 36 Kraków 66
33.    Nowicka Magdalena SP 25 Kraków 81
34.    Pazera Oliwer PSP Sióstr Salezjanek Kraków 88
35. Paździor Karolina SP Wiśniowa 87
36.    Pączek Anna PSP 3 Brzesko 87
37.    Piskorska Milena SP Młyńczyska 56
38. Polak Zuzanna SP 155 Kraków 93
39. Ratyńska Magdalena KSP im. Św. Rodziny Kraków 87
40. Rudnik Julia SP 25 Kraków 84
41.    Słoński Patryk SP 25 Kraków 93
42.    Solarz Joanna SP 45 Sióstr Pijarek Kraków 53
43.    Sułowski Andrzej SP Bibice 72
44.    Szczebak Julia PSP 3 Brzesko 79
45.    Szczepanek Jan PSP 3 Brzesko 79
46.    Szczęśniak Lena KSP im. Św. Rodziny Kraków 74
47. Szumowski Aleksander SP 7 Kraków 63
48.    Śliwińska Antonina SP 45 Sióstr Pijarek Kraków 52
49. Świstak Karolina SP 25 Kraków 86
50.    Tota Milena PSP 3 Brzesko 91
51. Urych Weronika SP zOI 144 Kraków 88
52. Wawro Zuzanna ZSP Zabierzów 86
53. Wiśniowska Zuzanna SP Siekierczyna 34
54.    Witkowska Emilia SP Pleśna 67
55. Wójcik Amelia SP Stryszów 88
56. Wróbel Klaudia SP z OI 3 Kraków 64
57. Wróbel Oskar ZSP Zabierzów 74
58. Wróbel Szymon SP Stryszów 82
59.    Zarakowski Jakub SP 155 Kraków 67
60.    Zdebska Emilia SP Pleśna 77
61.    Zimoląg Antoni ZSP Zabierzów 82
L      

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    

Galeria

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Pytanie zabezpieczające: