Liceum o nas

Nasze Liceum

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego liceum.

Nasza nowo powstająca szkoła otrzymała uprawnienia do nauczania dwujęzycznego. Liceum nawiązało współpracę ze Szkołą Języków Obcych „Project” oraz z „Gama – College of English” w zakresie organizacji wyjazdów językowych, również wakacyjnych, a także zajęć językowych.

Nauczyciele, którzy będą uczyć młodzież, to doświadczeni pedagodzy, w większości ze znanych krakowskich liceów. Przygotują naszych uczniów do matury najlepiej, jak można. Nam również będzie bowiem zależało na osiągnięciu znakomitych wyników.

Klasy:

A – dwujęzyczna z językiem angielskim, drugim językiem nauczania przedmiotów: biologia, wiedza o społeczeństwie, geografia

• Sugerowane przedmioty rozszerzone: język polski, język obcy, historia, geografia, biologia, chemia, matematyka, fizyka, wiedza o społeczeństwie (do wyboru indywidualnie przez ucznia)
  • przedmioty uzupełniające: historia i społeczeństwo, przyroda
  • proponowany drugi język obcy: język francuski, język hiszpański, język niemiecki

B – ogólnodostępna z rozszerzonym językiem angielskim

• przedmioty uzupełniające: historia i społeczeństwo, przyroda
  • proponowane drugie języki obce: język francuski, język hiszpański, język niemiecki

Informacje i zapisy

Sekretariat Szkoły